Welcome to Wedding

Dilek Feneri - Gökyüzü Feneri

Rezervasyonlarınızı ; tarihlerde sorun yaşamamak için lütfen son güne bırakmayınız …
Facebook'ta Paylaş

Fiyat Sorunuz : 0 (262) 641 81 81


     SÜPER BİR ÜRÜN DİLEK BALONLARI      


Gökyüzü Feneri, Uzakdoğunun gökyüzü feneri özel mumu ile kullanıma hazır olarak uçurulmayı bekliyor. Festivallerde, doğum günlerinde, çeşitli kutlamalarda hatta sıradan bir günde dahi kullanabileceğiniz eğlenceli, görsel olarak sizi gülümseten bir ürün.


Sevgililer Günü, Doğum Günleri, Festivaller, Kutlamalar ve Özel Günler...
Uzak Doğu’da yüzyıllardır, kutlamalar ve festivallerde, birçok insan bu fenerleri dilek dileyerek gökyüzüne gönderirler.


Gökyüzüne dilek feneri göndermenin şans ve bereket getirdiğine, problemlerden, endişelerden arındırdığına inanırlar.


Partiler, Doğumgünleri, Plaj Partileri, Düğünler, arkadaşlarınızla, sevgilinizle biraraya geldiğiniz ve unutulmaz kılmak istediğiniz herhangi bir gün..


Dilek Feneri İle Rüya Gibi Sihirli Bir Atmosfer Yaratın... 

Sevgilinize sevginizi anlatmanın bir çok yolu vardır. Ancak bunlardan sadece bir kaçı diğer yöntemlerden farklı olabilir. İşte size sevginizi anlatmanın en farklı ve en sıradışı yöntemi..


Bu hediyemiz Küçük Sırlar dizisindeki sandaldaki dilek tutma sahnesiyle artık herkes tarafından biliniyor. Siz de sevgilinizle geçirdiğiniz bir romantik anı yada herhangi bir mutlu anınızı bu harika dilek fenerleriyle süsleyebilirsiniz

Unutulmayacak Bir Deneyim... 

Dilek Feneriniz 15-20 dakika 1000-1500 metreye kadar yavaşça gökyüzüne yükselir. Huzur ve sessizliğiyle bu muhteşem görüntü herkesi büyüler.


Dilek Fenerleri alev geciktirici ( flame retardant ) çevre dostu, doğada çözülebilen ( %100 biodegradable ) malzemeden yapılmıştır


Kullanım Talimatları:


Ürünü paketinden çıkarınİçerisinden çıkan özel mumu metal tel kısmına yerleştirinTam ortasında dengeli bir şekilde durduğundan emin olduktan sonra mumu yakın (Mumu yakarken ikinci bir kişi fenerin üst kısmından tutarsa havanın rahat fener içine yayılması sağlanır)Bir kaç dakika sonra feneriniz uçmaya başlayacaktır.ekİpman kiralama
* Palyaço * Havai Fişek
* Pamuk Şeker * Kamera
* Ses Sistemi * Fotoğraf
* Fayton * Şerbetçi
* Gelin Arabası * Tatlıcı

 

Palyaço Hizmeti
Özel indirim
150 TL 175 TL